HAKKIMIZDA

1999 yılı Mayıs ayında kurulan şirketimiz, madencilik ve ithal kömür sektöründe faaliyet göstermeye başlamış. Uzman kadrosu ve kullandığı yüksek teknoloji ile sektörüne yeni bir soluk katmıştır.

Kurulduğu günden bugüne iyi hizmet ve yüksek kalite anlayışını amaç ve prensip edinen şirketimiz, Rusya Fedarasyonu Sibirya – Kuzbaş Bölgesinin en kaliteli kömürleri olan, yıkanmış SSPK etiketli kömürleri ithal ederek satışa sunmuş, koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.
İzmir Aliağa’da kurulmuş olan eleme ve paketleme tesisimiz, iyi hizmet ve yüksek kalite hedefiyle çıkmış olduğumuz bu yolda, sürekli gelişen iş hacmiyle 250.000 ton stok ve 50.000 ton/ay torbalama kapasitesiyle, Ege bölgesinin en gelişmiş ve modern tesisi konumundayız.

Sizlerden almış olduğumuz destek ve talep doğrultusunda 2013 Eylül itibariyle Adana / Ceyhan tesisimizi faaliyete geçirmiş ve ülkemizin büyük bir bölümüne kömür sevkiyatı yapacak kapasiteye ulaşmış bulunmaktayız.

Bugün gelinen noktada ilk gün ki heyecanımıza eklemiş olduğumuz 17 yıllık tecrübe ile tüketici beklentilerine uygun çevre ve doğa dostu, yüksek enerji verimliliğine sahip; KARYAK, PROKAR, ALKOR markalı ürünlerimizle ülkemizin sanayi ve konut sektöründe gereksinimlerini doğru şekilde karşılamanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Karbon Aray Ailesi olarak
“Ticaret ahlakımız, gelecek nesillere bırakacağımız en büyük mirastır” parolasıyla çıktığımız bu yolda hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

MARKA TESCİL BELGELERİ